camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W dniu 29 kwietnia 2021 w formie zdalnej odbył się konkurs z języka hiszpańskiego dla uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej. W konkursie, który miał formę testu wzięli udział uczniowie z 4 szkół podstawowych z Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Miejsce 1: Kornelia Strąk ze Szkoły Podstawowej w Rymanowie

Miejsce 2: Oskar Kleszko ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Krośnie

Miejsce 3: Izabela Kokosza ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Krośnie

Miejsce 4 i 5, oraz dyplomy wyróżnienia otrzymują:

Natalia Duda (SP nr 14 Krosno) i Bartosz Słyś (SP nr 8 Krosno).

 

Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy uznania za udział w konkursie.

Na zwycięzców (miejsca 1-3) czekają także nagrody książkowe oraz dyplomy.

Nagrody oraz dyplomy można odbierać w sekretariacie szkoły od 10 maja.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk