W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną nagrody oraz dyplomy będą do odebrania w sekretariacie szkoły od poniedziałku 31 maja.

W dniu 24 marca 2021 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie odbyło się rozstrzygnięcie X edycji konkursu dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem "Kreator Mody". Motywem przewodnim tegorocznej edycji był "Cygański Tabor".

W konkursie, wzięło udział ponad 100 uczniów szkół podstawowych. Zgodnie z regulaminem zgłoszono do konkursu projekty ubiorów. Celem konkursu było umożliwienie młodym utalentowanym uczniom rozwijanie swoich zainteresowań i zdolności w kierunku stylizacji i kreowania mody. Komisja konkursowa nagrodziła w dwóch kategoriach prace następujących uczniów:

Kategoria klas  I - III

Zuzanna Folcik

Szkoła Podstawowa Nr 14 w Krośnie

(opiekun Agnieszka Folcik)

1. Julia Opalińska - Szkoła Podstawowa w Trześniowie (opiekun Dorota Ladzińska)
  2. Emilia Terlecka - Szkoła Podstawowa w Haczowie (opiekun Justyna Terlecka)
  3. Maja Warchoł - Szkoła Podstawowa w Moderówce (opiekun Joanna Dyląg-Faliszek)
  4. Małgorzata Frydrych - Szkoła Podstawowa Nr 12 w Krośnie (opiekun Katarzyna Frydrych)
  5. Milena Rudy - Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza (opiekun Emilia Rudy)
  6. Lena Delimata - Szkoła Podstawowa Nr 6 w Krośnie (opiekun Beata Leniowska)
  7. Matylda Bużankowska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łękach Dukielskich (opiekun Magdalena Majchrzak)