W dniach 27 i 28.01.2020 r odbył się I etap szkolnego konkursu dla uczniów klas hotelarskich „Master Junior sztuki hotelarskiej”.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań zawodowych oraz promocja zawodu hotelarza.

W I etapie konkursu  uczniowie realizowali w obrębie klas, rozwiązując test on-line, składający się z 30 pytań dotyczących zagadnień z zakresu działalności recepcji, służby pięter, obsługi konsumenta oraz usług dodatkowych  i marketingu w hotelarstwie.

Do następnego etapu konkursu zakwalifikowane zostały osoby, które w każdej z klas zdobyły największą liczbę punktów.

Są to:

Klasa 1 Thot

Weronika Ziobro

Oliwia Król

Klasa 2 Thot

Gabriela Gędłek

Izabela Zimny

Paulina Guzik

Klasa 3 Thot

Kinga Paluch

Justyna Nowak

Klasa 2 gThot

kAlicja Pastuszak

Sylwia Gładysiewicz

Laureatom I etapu gratulujemy i zapraszamy do kontynuacji zmagań podczas drugiego – praktycznego etapu konkursu, który odbędzie się pod koniec lutego 2021 r.

Organizatorzy konkursu: A.Topolska, M. Fejkiel, S. Szajna-Kuck