Współpraca:Szukaj

W dniu 14.12.2020 (poniedziałek) o godz. 10.00 odbył się on-line etap szkolny Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

W tym roku w wersji online olimpiady należało odpowiedzieć na wszystkie pytania w ciągu 30 minut.  Do trzyosobowego zespołu reprezentującego szkołę zakwalifikowali się:

  • Pelczar Sylwia kl. IV TE - 20 punktów
  • Szubra Kinga kl. III TE - 19 punktów
  • Staroń Konrad kl. IV TE - 18 punktów.

Serdecznie gratulujemy!

Opiekun merytoryczny uczniów p. Justyna Pulnar

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk