Współpraca:Szukaj

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3 Th/Ts Karolina Bułka zakwalifikowała się do etapu okręgowego XVI Olimpiady Przedsiębiorczości.

Karolinie serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach zmagań!

Opiekunem uczennicy jest p. S. Szajna-Kuck

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk