Kolejna odsłona wideokonferencji z uczniami z Chin już za nami. Pomimo pandemii i nauki zdalnej z naszych domów, technologia informatyczna umożliwia nam kontakt bez przeszkód  z najdalszymi zakątkami świata.

Kolejny raz mieliśmy okazję spotkać naszych kolegów ze szkoły w Chinach, którzy chodzą na zajęcia i nie mają nauki zdalnej??? My uczestniczyliśmy we wspólnym spotkaniu na Zoom z własnych pokojów. Coś niesamowitego!!! Tym razem tematem spotkania i zacieśniania znajomości było: „Life in the pandemic” – życie podczas pandemii w Polsce i Chinach. Temat na czasie. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się, że w Chinach przypadków zakażeń jest niewiele, a ludzie noszą przy sobie obowiązkową aplikację w telefonie, która sprawdza ich temperaturę. Uczniowie z Chin trochę nam zazdrościli, że mamy naukę zdalną. Smile