"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Kolejna odsłona wideokonferencji z uczniami z Chin już za nami. Pomimo pandemii i nauki zdalnej z naszych domów, technologia informatyczna umożliwia nam kontakt bez przeszkód  z najdalszymi zakątkami świata.

Kolejny raz mieliśmy okazję spotkać naszych kolegów ze szkoły w Chinach, którzy chodzą na zajęcia i nie mają nauki zdalnej??? My uczestniczyliśmy we wspólnym spotkaniu na Zoom z własnych pokojów. Coś niesamowitego!!! Tym razem tematem spotkania i zacieśniania znajomości było: „Life in the pandemic” – życie podczas pandemii w Polsce i Chinach. Temat na czasie. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się, że w Chinach przypadków zakażeń jest niewiele, a ludzie noszą przy sobie obowiązkową aplikację w telefonie, która sprawdza ich temperaturę. Uczniowie z Chin trochę nam zazdrościli, że mamy naukę zdalną. Smile

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk