"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W strugach ulewnego deszczu 30.09.2020 r hotelarze z klas: 1 Thot, 2 g THot oraz 2 THTHot odbyli pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę dydaktyczną. Na jej trasie znalazły się dwa 2* hotele - Twist oraz Śnieżka. Pierwszy z nich zaprezentował uczniom przestronne i klasycznie urządzone zespoły: recepcyjny, gastronomiczny oraz mieszkalny. Hotelarze zobaczyli salę restauracyjną, w której m.in. serwowane są gościom hotelowym śniadania w formie bufetu szwedzkiego, węzeł recepcyjny wraz z podstawowym wyposażeniem recepcji oraz standardowe jednostki mieszkalne, z bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizją satelitarną. Goście Hotelu Twist mogą korzystać także  z bezpłatnego parkingu oraz usług uzupełniających: budzenia, przechowania bagażu oraz depozytu. Hotel oferuje również usługi cateringowe.

Drugi z obiektów zaskoczył uczniów specyficznym, kameralnym klimatem. Zlokalizowany w zabytkowym dworku zachwycił ciekawą aranżacją jednostek mieszkalnych, każdy z odwiedzanych pokoi był jedyny i niepowtarzalny.

Na uwagę zasługuje fakt, że ten niewielki butikowy hotel przyjmuje również gości ze zwierzętami.   Niektórych zainteresowała galeria zdjęć znanych z mediów artystów, aktorów, którzy korzystali z usług krośnieńskiego hotelu.

W tej praktycznej lekcji hotelarstwa uczniom towarzyszyli nauczyciele - Panie: Joanna Bober, Agnieszka Karwacz, Marta Fejkiel, Sabina Szajna-Kuck oraz Agnieszka Topolska.

Mimo niesprzyjającej aury wycieczka była bardzo udaną i bogatą w treści lekcją praktycznej nauki zawodu.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk