"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Akcja "Książka dla DPS" dedykowana jest dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie. Chcesz dołączyć do akcji, sprawić radość podopiecznym Domu Pomocy - przynieś książkę lub książki do Szkoły i przekaż opiekunom Samorządu Uczniowskiego.

Książki czytamy przez całe nasze życie a biblioteka DPS- u jest skromna natomiast zapotrzebowanie duże. Dzięki obcowaniu z książką Nasi seniorzy ćwiczą swoją pamięć, poprawiają zdolność koncentracji a przez to spowalniają proces starzenia mózgu i wydłużają swoje życie.

 

Zbiórka będzie trwała od 28 września do 02 października 2020 r.

Każdy może liczyć na pozytywne punkty.

Dziękujemy

Samorząd Uczniowski

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk