Akcja "Książka dla DPS" dedykowana jest dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie. Chcesz dołączyć do akcji, sprawić radość podopiecznym Domu Pomocy - przynieś książkę lub książki do Szkoły i przekaż opiekunom Samorządu Uczniowskiego.

Książki czytamy przez całe nasze życie a biblioteka DPS- u jest skromna natomiast zapotrzebowanie duże. Dzięki obcowaniu z książką Nasi seniorzy ćwiczą swoją pamięć, poprawiają zdolność koncentracji a przez to spowalniają proces starzenia mózgu i wydłużają swoje życie.

Zbiórka będzie trwała od 28 września do 02 października 2020 r.

Każdy może liczyć na pozytywne punkty.