Uczniów wszystkich klas technikum hotelarskiego zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej.

Założenia XII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej (OWH) w roku szkolnym 2020/21:

- tytuł przewodni Działania proekologiczne w nowoczesnym hotelarstwie i gastronomii

I etap (szkolny) do 12listopada 2020roku

II etap (okręgowy) czwartek12stycznia 2021roku

III etap (finał) 12-16kwietnia 2021 roku(Wielkanoc 4-5.04.2021)

Laureaci i pozostali finaliści Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego  kwalifikacje  w  zawodzie  technik  hotelarstwa na  podstawie  zaświadczenia stwierdzającego uzyskanie tytułu laureata bądź finalisty.

Zgłoszenia do 2.11.2020 r. u p. S. Szajna-Kuck oraz p. B. Madejskiej.

Szczegóły Olimpiady TUTAJ