"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W dniach 14 i 15 września Uczennice klasy I Technikum Mody pod opieką p. Elżbiety Bryneckiej wzięły udział w warsztatach programowania i konstruowania interaktywnych tkanin "Szczepaniki" organizowanych przez Biuro Wystaw Artystycznych w Krośnie. Warsztaty poprowadził kreatywny programista, researcher i artysta z Poznania Szymon Kaliski. Podczas dwudniowych warsztatów uczennice poznały zasady projektowania interaktywnych instalacji w oparciu o nowoczesne narzędzia technologiczne i materiały. Program obejmował wprowadzenie do platformy Bare Conductive, użycie farby przewodzącej, obiektów interaktywnych i dźwięku, oraz poznanie podstawy układu elektronicznego. Młodzież stworzyła interaktywną instalację opartą na tkaninie.
Podczas warsztatów młodzież zwiedziła również wystawę „Andy Warhol's life and death” i miała możliwość poznania życia i twórczości jednego z najbardziej znanych artystów nurtu Pop-art.
 
facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk