Szkolne Koło Turystyczne zaprasza do udziału w rajdach jesiennych organizowanych przez PTTK w Krośnie.
1. XXIX Młodzieżowy Rajd "Poznajemy Bieszczady" 25.09.2020 na trasie Turzańsk - Chryszczata/997/-Jeziorka Duszatyńskie – Duszatyn. PLAKAT

2. XLVII Młodzieżowy Złaz po Ziemi Krośnieńskiej 09.10.2020 na trasie  Lipowiec – Czeremcha - Przełęcz Beskid pod Czeremchą – Kamień nad Jaśliskami - Lipowiec. PLAKAT

Imprezy PTTK organizowane są w zmniejszonych grupach i z zachowaniem reżimu sanitarnego wymaganego w związku z sytuacją epidemiczną w kraju.
Zgłoszenia (1 – do 16 września, 2 – do 30 września) i dodatkowe informacje u p. Krystyny Kenar i p. Marka Gancarza.

Zapraszamy do udziału w rajdach. Liczba miejsc jest ograniczona.