Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję Narodowego Czytania „Balladyny”, przypadającego w tym roku 5 września.

W tym celu nagraliśmy filmik, który będzie udostępniony na Facebooku Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej oraz na stronie www.kbp.krosno.pl w sobotę o godzinie 12.00.

Fragment sceny III akt II czytali Natalia Pelc i Mikołaj Stefanik z 3 LOab oraz Bartłomiej Okińczyc z 3 TT
przygotowani przez p. Bogusławę Kopczyk.
Uczniowie ubrani byli w stroje średniowieczne, pochodzące z Szkolnej Grupy Rekonstrukcyjnej, prowadzonej przez p. Marka Gancarz