Stypendia edukacyjne dla najlepszych uczniów w zawodzie  za II semestr roku szkolnego 2019/2020 ufundowane przez z Firmą "Merkury Market" sp. z o.o. sp. k., w ramach współpracy w kształceniu praktycznym w branży ekonomicznej, handlowej i spedycyjnej otrzymały:

• w zawodzie technik ekonomista Gabriela Albrycht IV TE
  • w zawodzie technik handlowiec Zuzanna Świszcz IV TH
  • w zawodzie technik spedytor Julita Pikul II TS.

Nagrody roczne dla najlepszych uczniów w zawodzie za rok szkolny 2019/2020 ufundowane również  przez z Firmą "Merkury Market" sp. z o.o. sp. k. otrzymują:

• w zawodzie technik ekonomista Marlena Dudek II TE
  • w zawodzie technik handlowiec Karolina Bułka  II TH
  • w zawodzie technik spedytor Julita Pikul II TS.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!