"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Dzisiaj Grupa rekonstrukcyjna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie prezentuje żywy obraz „Zazdrość" na podstawie „Siedmiu grzechów głównych" Hieronima Boscha. Zapraszamy do wspólnego oglądania.
  • wystąpili: Martyna Berdechowska, Klaudia Kolanko, Zuzanna Łuć, Julia Michna, Julia Ślęczka, Weronika Topolska, Aleksandra Wiśniowska, Vittoria Zygmunt, Damian Beck, Wiktor Gosztyła, Jakub Kurpiel, Kamil Nowak, Tomasz Pelczar, Jakub Wajda
  • opiekunowie: Ewa Kłos, Marek Gancarz
Żywe obrazy: Siedem grzechów głównych / Krosno ➜ prezentacje od 20 do 26 lipca 2020 w sieci lub na żywo. W wydarzeniu biorą udział: Bwa Krosno Galeria Sztuki, Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Szczepanik - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie, Muzeum Rzemiosła w Krośnie, Zespół Tańca Współczesnego Strecz, Zespół Śpiewaczy Kamratki.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk