"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Drodzy Rodzice,
ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Wasze i Waszego dziecka, Minister Edukacji Narodowej Rozporządzeniem z dnia 11 marca 2020 roku zawiesił zajęcia szkolne od 12 do 25 marca 2020 roku.
Zwracamy uwagę, że okresu zawieszenia zajęć nie należy traktować jako czasu dodatkowych ferii. Prosimy o to, by uczniowie pozostali w domu, aby ustrzec się przypadkowego zakażenia w miejscach publicznych. Apelujemy o  rygorystycznie przestrzeganie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, o śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacji przesyłanych przez dyrektora szkoły drogą elektroniczną poprzez iDziennik.
Zwracamy się też z apelem, aby zachęcać swoje dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny. Także i nauczyciele - poprzez iDziennik - będą się starać przesyłać materiały i wskazówki do samodzielnej pracy w domu.

Drodzy Uczniowie,
pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi, przestrzegajcie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie.
Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki. Odpowiedzialnie wykorzystajcie czas zawieszenia zajęć. Przeczytajcie ulubioną książkę, spróbujcie uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijajcie kompetencje. Skorzystajcie przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych Wam przez Waszego nauczyciela. Ze szczególnym apelem w tej sprawie zwracam się do abiturientów.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk