Współpraca:Aktualne projekty

Szukaj

W dniu 6 marca br. w audycji "Poranek z TVP3 Rzeszów" Dyrektor Szkoły Andrzej Gregorczyk oraz Pani Wicedyrektor Angelika Majkut, a także przedstawicielka ZUS Rzeszów prezentowali projekt "Przedsiębiorczość w praktyce".

Nasza szkoła jest beneficjentem tego projektu realizowanego w ramach programu edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego. Jesteśmy organizatorem półfinału i finału konkursu w ramach tego projektu.

Warto podkreślić, że partnerami projektu są: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie, Krajowa Administracja Skarbowa, Wojewódzki Urząd Pracy, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Projekt został objęty honorowym patronatem przez Wojewodę Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Krosna.

Audycję można oglądnąć pod tym adresem.

 

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk