W czwartek, 28 lutego 2020 w naszej szkole odbył się konkurs językowy pt. „Junior Master of English”, objęty patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Krosna. Tym razem wzięli w nim udział uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych. Łącznie do konkursu przystąpiło 28 uczniów z 15 szkół z Krosna i okolic.

Oto zwycięzcy:
I miejsce ex aequo: Sara Nowak (Szkoła Podstawowa nr 4 w Krośnie) oraz Dawid Rajchel (Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie)
II miejsce: Maksymilian Czapor (Szkoła Podstawowa w Besku)
Wyróżnienia: Konrad Filar (Szkoła Podstawowa w Jedliczu) oraz Bartłomiej Klamut (Szkoła Podstawowa nr 14 w Krośnie)

Wszystkim laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy! Poziom konkursu był wysoki, a uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom i zapraszamy na kolejną edycję już za rok!
SEE YOU NEXT YEAR! THE POWER IS YOURS!
Organizatorki: I. Jakubowicz, J. Bober