Współpraca:Szukaj

Uczennica klasy 3 TT Weronika Pelczar rozwijająca swoje pasje i zainteresowania w szeroko pojętej dziedzinie  turystycznej oraz Michelle Englot  kształcąca się w LO w klasie IId  o profilu promedycznym, być może już niedługo przyszła pani lekarz,  w Nowej Sarzynie w ten poniedziałek 17 lutego 2020 r. udowodniły, że można łączyć te wszystkie zainteresowania i pasje z ciężką pracą i treningiem bo pokonały swoje rywalki w finale wojewódzkim licealiady w tenisie stołowym. Nasze uczennice już na etapie powiatowym i rejonowym, którego byliśmy organizatorami, udowodniły kto tak naprawdę w tym roku jest na wysokim poziomie sportowym. Dwanaście ekip, które biły się o zaszczytne miano mistrza województwa nie dało rady naszym utalentowanym tenisistkom, które pozostawiły w tyle m.in. drużyny  z Tarnobrzega, Brzozowa, Rzeszowa, Dębicy, Jarosławia, Leżańska, Ropczyc oraz triumfatorki ubiegłorocznych rozgrywek - drużynę ze Stalowej Woli.

Dziewczyny! Pokazałyście dużą determinację, wolę walki oraz tzw. sportową inteligencję,  prawidłowo rozkładając siły w trakcie turnieju wojewódzkiego. Po raz kolejny, bo trzeba tutaj zaznaczyć, że nie jest to pierwszy tak znakomity Wasz sukces, wypromowałyście siebie oraz naszą szkołę. Gratulujemy Wam oraz Waszym rodzicom, że znalazłyście się w prestiżowym gronie najlepszych szkolnych drużyn w Polsce. Wywalczyłyście także prawo startu w Mistrzostwach Polski, które odbędą się na przełomie maja i czerwca w niedalekiej odległości od Zielonej Góry, w malowniczo położonym Drzonkowie. Każde zdobyte tam punkty, ale myślę, że samo  uczestnictwo będzie dla Was nieocenioną satysfakcją i nagrodą za trudy i ciężką pracę jaką włożyłyście w swój rozwój.

Wielkie Gratulacje!!!           

Opiekun: p. Dariusz Niepokój                          

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk