6 lutego 2020 roku klasa II D LO (klasa promedyczna) uczestniczyła w warsztatach z kosmetologii. Warsztaty to odbyły się w Kielnarowej koło Rzeszowa, w Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.

Tematyka warsztatów była następująca:
- sporządzanie kremu nawilżającego do twarzy typu o/w
- ocena właściwości antyoksydacyjnych roślin.
Uczestnicy warsztatów w sposób praktyczny poznali "tajemnice" współczesnej kosmetologii. Te bardzo ciekawe warsztaty uczestnicy opuścili z wypielęgnowanymi dłońmi i mnóstwem ciekawych porad z zakresu kosmetologii, naturalnej pielęgnacji skóry i zdrowia.

Opiekun: p. Kinga Juszczęć-Konopka