Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
Zobacz więcej

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

6 lutego 2020 roku klasa II D LO (klasa promedyczna) uczestniczyła w warsztatach z kosmetologii. Warsztaty to odbyły się w Kielnarowej koło Rzeszowa, w Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.

Tematyka warsztatów była następująca:
- sporządzanie kremu nawilżającego do twarzy typu o/w
- ocena właściwości antyoksydacyjnych roślin.
Uczestnicy warsztatów w sposób praktyczny poznali "tajemnice" współczesnej kosmetologii. Te bardzo ciekawe warsztaty uczestnicy opuścili z wypielęgnowanymi dłońmi i mnóstwem ciekawych porad z zakresu kosmetologii, naturalnej pielęgnacji skóry i zdrowia.

Opiekun: p. Kinga Juszczęć-Konopka

facebook_page_plugin