"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W dniu 6 lutego 2020 uczniowie klasy 1 TE a wraz z wychowawczynią p. Ireną Jakubowicz i p. Anną Bogacz wybrali się do Hotelu-Restauracji "Twist". Spotkaliśmy się z przedstawicielem firmy p. Kacprem Walem, który jest absolwentem naszej szkoły. Po krótkiej prezentacji była okazja do zadania pytań dotyczących m.in. działalności hotelu, stanowisk pracy, obsługi gości, jak i specyfiki prowadzenia firmy, w tym wystawiania faktur i przyjmowania rezerwacji online. Przespacerowaliśmy się też po hotelu, zaglądając do recepcji, restauracji i kilku pokoi. 
Było to bardzo sympatyczne spotkanie, również dzięki pysznej szarlotce, kawie i herbacie.
Dziękujemy właścicielom firmy za życzliwość i podzielenie się swoją wiedzą, również z zakresu ekonomii.
Czekamy na kolejne wycieczki przedmiotowe!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk