Współpraca:Szukaj

Pasja i zainteresowanie modą, daje młodym impuls do rozpoczęcia nauki w zawodzie przyszłości - technik przemysłu mody.

Przygotowanie własnej kolekcji to wielka przygoda. W takiej przygodzie biorą udział nasi uczniowie.

Viktoriia Kovalchuk - uczennica klasy II TM została finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kreacje-Prowokacje", który został organizowany w Zespole Szkół Skórzano-Odieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu.

Do konkursu zgłosiło się 34 uczniów szkół mody z 13 miast Polski. Komisja Konkursowa wyłoniła 10 autorów kolekcji, które będą prezentowane na Gali Finałowej 12.03.2020 r. Radomiu - wśród nich kolekcja Viktorii.

Życzymy powodzenia.

Opiekun: p. Wiesława Szwast

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk