Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
Zobacz więcej

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Z głębokim żalem informuję, że w związku ze śmiercią w dniu 2 lutego 2020 roku naszego Nauczyciela wychowania fizycznego mgr. Stanisława Nowaka Dyrektor Szkoły Zarządzeniem Nr 27/2019/20 ustanowił w dniach 5 i 6 lutego 2020 roku dni żałoby w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.
W czasie trwania żałoby są zawieszone wszystkie imprezy o charakterze rozrywkowym, a o godz. 12:00 pamięć Zmarłego zostanie uczczona minutą ciszy.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 6 lutego 2020 roku (czwartek) o godz. 13.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie.

Informujemy, że wolą Zmarłego i Rodziny jest, aby środki przeznaczone na kwiaty i wieńce przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Puszka na ten cel będzie udostępniona w trakcie uroczystości pogrzebowych.

facebook_page_plugin