"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Z głębokim żalem informuję, że w związku ze śmiercią w dniu 2 lutego 2020 roku naszego Nauczyciela wychowania fizycznego mgr. Stanisława Nowaka Dyrektor Szkoły Zarządzeniem Nr 27/2019/20 ustanowił w dniach 5 i 6 lutego 2020 roku dni żałoby w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.
W czasie trwania żałoby są zawieszone wszystkie imprezy o charakterze rozrywkowym, a o godz. 12:00 pamięć Zmarłego zostanie uczczona minutą ciszy.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 6 lutego 2020 roku (czwartek) o godz. 13.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie.

Informujemy, że wolą Zmarłego i Rodziny jest, aby środki przeznaczone na kwiaty i wieńce przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Puszka na ten cel będzie udostępniona w trakcie uroczystości pogrzebowych.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk