Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
Zobacz więcej

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Dnia 29.01.2020 r odbył się praktyczny etap -  organizowanego po raz pierwszy w naszej szkole – szkolnego konkursu dla uczniów klas pierwszych technikum hotelarskiego „Master Junior Sztuki Hotelarskiej”.

Do drugiego, praktycznego etapu konkursu zakwalifikowało się po pięciu uczniów z klas 1 gThot i 1 Thot. Uczniowie mieli za zadanie przedstawić autoprezentację uwzględniającą zainteresowania oraz uzasadnienie wyboru zawodu hotelarza w języku polskim i angielskim , a także prezentację umiejętności zawodowych z zakresu zaparzania i podawania kawy oraz metod obsługi gościa.

Zmaganiom towarzyszył duch rywalizacji, każdy z uczniów chciał jak najlepiej zaprezentować siebie i zdobyte już umiejętności zawodowe.

Laureatami konkursu „ Master Junior Sztuki Hotelarskiej” zostali:

  • I miejsce Alicja Pastuszak klasa 1 gThot
  • II miejsce Sylwia Gładysiewicz klasa 1 gThot
  • III miejsce Gabriela Goleń klasa 1 Thot

Zwycięzcom, jak również pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Jesteśmy zbudowane postawą i zaangażowaniem uczestników, którzy przecież dopiero rozpoczęli kształcenie w zawodzie hotelarza.

Dziękujemy pani wicedyrektor Angelice Majkut oraz pani Joannie Bober, które zasiadły w jury i uczestniczyły w ocenie wybranych modułów konkursu.

Mamy nadzieję, że konkurs „Master Junior Sztuki Hotelarskiej” na stałe wpisze się w kalendarz inicjatyw edukacyjnych organizowanych w „Szczepaniku”.

organizatorzy konkursu: A.Topolska, M.Fejkiel, S.Szajna-Kuck

facebook_page_plugin