Współpraca:Aktualne projekty

Szukaj

Od października 2019 r do marca 2020 r uczniowie naszej szkoły z klasy II Technikum Ekonomicznego oraz chętni uczniowie z klas III TE, II i III TH uczestniczą w projekcie „Przedsiębiorczość  w praktyce”,  którego głównym celem jest kształtowanie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych oraz integracja wiedzy ekonomicznej i umiejętności praktycznych w prowadzeniu działalności gospodarczej, pracy i życiu codziennym.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego, we współpracy z instytucjami życia społeczno-gospodarczego, np. ZUS, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Izby Administracji Skarbowej czy Urzędu Marszałkowskiego
w Rzeszowie. W projekcie biorą udział uczniowie szkół ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego.

Nasza szkoła jest w tym roku gospodarzem tego wydarzenia, głównym koordynatorem projektu jest pani wicedyrektor Angelika Majkut.

Uczniowie biorą udział w czterech modułach zajęć warsztatowych z zakresu problematyki projektu, najlepszy z czterech zespołów konkursowych, będzie reprezentował „Szczepanika” w półfinale konkursu w kwietniu 2020 r.

Koordynatorem projektu na terenie szkoły jest p. S.Szajna-Kuck

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk