W niedzielę 12 stycznia, w dniu 28. Finału WOŚP uczniowie "Szczepanika" mocną, wielką grupą wsparli tę niesamowitą akcję. Nasi cudowni młodzi ludzie pracowali w sztabie w budynku PWSZ, liczyli pieniądze, wydawali posiłki wolontariuszom, kwestowali na ulicach Krosna, pomagali przy organizacji imprezy dla dzieci w hali sportowej, podczas koncertu w RCKP i podczas aukcji dzieł sztuki w BWA. Kochani! Dziękujemy za Wasz czas, energię, bezcenny uśmiech, zaangażowanie i okazane WIELKIE SERCE! Wielu z Was z własnej woli pracowało przez cały dzień, nawet 9 - 10 godzin. Jesteśmy z Was NIESAMOWICIE DUMNI! Niech dobro wraca! Życzymy Wam... wiatru w żagle!