"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W niedzielę 12 stycznia, w dniu 28. Finału WOŚP uczniowie "Szczepanika" mocną, wielką grupą wsparli tę niesamowitą akcję. Nasi cudowni młodzi ludzie pracowali w sztabie w budynku PWSZ, liczyli pieniądze, wydawali posiłki wolontariuszom, kwestowali na ulicach Krosna, pomagali przy organizacji imprezy dla dzieci w hali sportowej, podczas koncertu w RCKP i podczas aukcji dzieł sztuki w BWA. Kochani! Dziękujemy za Wasz czas, energię, bezcenny uśmiech, zaangażowanie i okazane WIELKIE SERCE! Wielu z Was z własnej woli pracowało przez cały dzień, nawet 9 - 10 godzin. Jesteśmy z Was NIESAMOWICIE DUMNI! Niech dobro wraca! Życzymy Wam... wiatru w żagle!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk