Współpraca:Szukaj

3 stycznia 2020 roku dwie uczennice naszej szkoły:
 - Katarzyna Kłosowicz (klasa II d LO) 
 - Karolina Mlicka (klasa III b LO) 
wzięły udział w XXIV edycji Olimpiady  Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Tematyka wiodąca w tegorocznej olimpiadzie to "Otyłość: zagrożenie zdrowia i życia". Uczennice wzięły udział w eliminacjach okręgowych, które odbyły się w Rzeszowie. Mamy nadzieję, że uczennice Szczepanika przejdą do następnych etapów.

Życzymy powodzenia.

Agata Niepokój
Kinga Juszczęć-Konopka

                                

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk