Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Z ogromną satysfakcją spieszymy donieść całej społeczności "Szczepanika", że w dzisiaj opublikowanym rankingu Perspektyw nasze Technikum Nr 1 zajęło 30 miejsce w województwie uzyskując honorowy tytuł "Brązowej" Szkoły 2020.

Na ten wynik złożyła się ciężka praca Nauczycieli i osiągnięcia Absolwentów rocznika 2019 zarówno na egzaminach maturalnych jak i egzaminach zawodowych. Serdecznie wszystkim gratuluję!

Oto tabela z wynikami rankingu w województwie podkarpackim

A Wy Młodsi - nie bądźcie gorsi!