Z ogromną satysfakcją spieszymy donieść całej społeczności "Szczepanika", że w dzisiaj opublikowanym rankingu Perspektyw nasze Technikum Nr 1 zajęło 30 miejsce w województwie uzyskując honorowy tytuł "Brązowej" Szkoły 2020.

Na ten wynik złożyła się ciężka praca Nauczycieli i osiągnięcia Absolwentów rocznika 2019 zarówno na egzaminach maturalnych jak i egzaminach zawodowych. Serdecznie wszystkim gratuluję!

Oto tabela z wynikami rankingu w województwie podkarpackim

A Wy Młodsi - nie bądźcie gorsi!