Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
Zobacz więcej

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W piątek, 20 grudnia 2019 roku, tuż przed szkolnymi jasełkami, Dyrektor Szkoły podpisał umowę o współpracy z Firmą "Merkury Market" sp. z o.o. sp.k., którą reprezentował pan Stanisław Leśniak.

Rozmowy o współpracy trwały od kilku tygodni. W ich wyniku podpisano umowę, która przyniesie wszechstronne korzyści zarówno Firmie jak i szkole. Przewiduje ona współpracę w kształceniu praktycznym w branży ekonomicznej, handlowej i spedycyjnej.

Już początkiem stycznia 2020 roku ruszamy z jej realizacją. Będą m. in. lekcje w Firmie, praktyki i staże, ale także stypendia i nagrody, refundacje kosztów kursów zawodowych dla najlepszych uczniów.

Przy podpisaniu umowy obecni byli redaktorzy portalu TerazKrosno.

facebook_page_plugin