Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Zapraszamy uczniów klas pierwszych kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa do udziału w I edycji konkursu szkolnego „ Master Junior Sztuki Hotelarskiej”.

Tematyka konkursu obejmuje treści przekazywane na zajęciach z przedmiotów: organizacja pracy służby pięter, pracownia obsługi konsumenta, pracownia hotelarska oraz usługi dodatkowe w hotelarstwie.
Etap pierwszy konkursu – test teoretyczny, odbędzie się 16.12.2019 (poniedziałek) podczas lekcji z w/w przedmiotów.

Do drugiego etapu konkursu – praktycznego, zostanie zakwalifikowanych po pięciu uczniów z każdej z klas pierwszych Thot, którzy uzyskają najwyższą liczbę punktów z testu.
Etap praktyczny odbędzie się w styczniu 2020 r.

Adeptów sztuki hotelarskiej zapraszamy do udziału w konkursie!

Organizatorzy: A.Topolska, M.Fejkiel, S.Szajna-Kuck