Współpraca:Szukaj

I MIEJSCE: Kinga Leczek (kl. 1 TE a)

II MIEJSCE: Kinga Józefczyk (kl. 3 a LO), Klaudia Urban (kl. 2 TT) oraz Michał Wulw (kl. 1 THot)

III MIEJSCE: Klaudia Wilczyńska (kl. 4 TE), Wiktoria Zubilewicz (kl. 1 e LO)

WYRÓŻNIENIA: Adriana Biernat (kl. 1 Thot), Daria Kozioł (kl. 2 Thot ), Maria Kowalska (kl. 3 b LO), Weronika Leśniak (kl. 1 e LO), Sandra Wójtowicz (kl. 2 ab LO), Maja Wiewióra (kl. 1 c LO g), Natalia Kowalczyk (kl. 3 b LO), Jakub Kurpiel (kl. 1 TT), Paulina Guzik (kl. 1 THot), Eryk Bodkowski (kl, 1 e LO)

GRATULACJE! Wręczenie dyplomów  i nagród nastąpi przed świętami.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk