Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

W dniu 2.12.2019. w naszej szkole odbył się I etap ogólnopolskiej olimpiady ZUS. 35 uczniów klas ekonomicznych rozwiązywało test jednokrotnego wyboru - 20 pytań dotyczących funkcjonowania ubezpieczeń społecznych w kraju.
Najlepszy wynik uzyskali:

• Wilk Izabela - 19 pkt
  • Staroń Konrad - 18 pkt
  • Pelczar Sylwia - 17 pkt

To bardzo dobry wynik zgłoszony do etapu wojewódzkiego.