"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Z radością oraz dumą informujemy, że 5 grudnia, podczas Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu, uczennica naszej szkoły Zuzanna Jagieła z klasy 3 „e” LO otrzymała statuetkę „Zasłużony dla Wolontariatu 2019”.

 

Zuzia to osoba, której nie brakuje czystych i szczerych chęci do działania i pomocy drugiemu człowiekowi. Jest cichą i skromną osobą świadomą podejmowanych wyborów,  które wypływają z jej własnej woli. Godzi naukę szkolną z działalnością wolontariusza, mając na uwadze, że dobro czyni się prosto z serca. Pełna optymizmu, radząca sobie z trudnościami, które czasami spadają na każdego człowieka. Jest tolerancyjna i otwarta na innych, a także zdeterminowana w swoich celach, decyzjach i postanowieniach. Potrafi współpracować w grupie, jest przy tym odpowiedzialna i cierpliwa. Zna swoje możliwości i niedoskonałości, co sprawia, że nie podejmuje się działań, których nie jest w stanie wykonać, uczy się pokonywać własne słabości. Empatia pozwala jej być wrażliwym i wczuwać się w sytuację ludzi, którzy doświadczają trudności w swoim życiu.

Działania w jakich Zuzia brała udział:

  • Posługa w Centrum Medyczno – Charytatywnym – Hospicjum Caritas – od 20.12.2016r.
  • Opieka i oprowadzanie nowych wolontariuszy
  • Udział w programie TVP Polska Pomaga w Przemyślu
  • Dyżury w szatni RCKP – kwesta na rzecz Krośnieńskiego Hospicjum
  • Korespondencja z chorymi dziećmi „Marzycielska Poczta”
  • Udział we Mszach Świętych z okazji „Dnia Chorego”
  • Udział w „Polach Nadziei”
  • Udział w akcjach: „Kup Kota w worku”; „Pozytywnie zakręceni”; „Munduriada”;
  • Zaangażowanie w organizacje imprez szkolnych
  • Udział w warsztatach prowadzonych przez „Projektor” Wolontariat studencki

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk