Współpraca:Szukaj

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie
ogłasza nabór uczniów Technikum Nr 1 do udziału w projekcie

„Kształcenie zawodowe szansą rozwoju Polsko - Słowackiego Pogranicza”

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowany w ramach Osi priorytetowej 3. Rozwój edukacji transgranicznej i uczenie się przez całe życie, którego Beneficjentem jest Gmina Miasto Krosno  organ prowadzący Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.

Obecnie ogłaszamy nabór uczniów/uczennic Technikum Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie z klas

II Tm, III Tm, II Thot, II Tt, III Tt, II TE,  III TE, II Th, III Th  do niżej wymienionej formy wsparcia:

  • wizyta studyjna w Polsce w terminie od 2 grudnia do 6 grudnia 2019r.

Regulamin rekrutacji

Formularz zgłoszeniowy dla uczniów

   Termin składania wniosków: do 2 grudnia 2019 r.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk