Dzień Języków Obcych w ZSP1

Dzień Języków Obcych w „Szczepaniku” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krosna, Pana Piotra Przytockiego i we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie

Imprezę organizujemy we współpracy z Zakładem Filologii Angielskiej PWSZ w Krośnie i pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna, Pana Piotra Przytockiego. W programie przewidzieliśmy wystawy, występy artystyczne, konkursy, gry i zabawy językowe dla uczniów.

Czytaj więcej...

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

20 listopada 2019r. uczniowie kl. I TE z p. Zofią Romańską wzięli udział w wycieczce zawodowej do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Krośnie. Celem wycieczki było poszerzenie wiadomości zdobytych na lekcjach z przedmiotu praca biurowa. Uczniowie zapoznali się ze strukturą organizacyjną jednostki oraz kierunkami przetwarzania informacji. Zobaczyli jak zgodnie z zasadami ergonomii zorganizowane są stanowiska pracy do obsługi klienta. Poznali jakie rodzaje spraw są załatwiane w ZUS oraz nauczyli się sposobu postępowania w razie załatwiania sprawy. Podsumowanie wycieczki oraz ustalenie wniosków odbyło się w pobliskim McDonald´s.

Organizator Zofia Romańska

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin