Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

20 listopada 2019r. uczniowie kl. I TE z p. Zofią Romańską wzięli udział w wycieczce zawodowej do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Krośnie. Celem wycieczki było poszerzenie wiadomości zdobytych na lekcjach z przedmiotu praca biurowa. Uczniowie zapoznali się ze strukturą organizacyjną jednostki oraz kierunkami przetwarzania informacji. Zobaczyli jak zgodnie z zasadami ergonomii zorganizowane są stanowiska pracy do obsługi klienta. Poznali jakie rodzaje spraw są załatwiane w ZUS oraz nauczyli się sposobu postępowania w razie załatwiania sprawy. Podsumowanie wycieczki oraz ustalenie wniosków odbyło się w pobliskim McDonald´s.

Organizator Zofia Romańska

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk