Współpraca:Szukaj

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Olimpiadzie o ZUS.
I etap Olimpiady (szkolny) odbędzie się: 2 grudnia 2019 r.
Test dotyczy materiałów dostępnych pod adresem: https://www.zus.pl/baza-wiedzy/lekcje-z-zus/materialy-do-pobrania
Dla finalistów przewidziano nagrody rzeczowe, dodatkowe punkty w rekrutacji na studia oraz indeksy.
Chęć udziału można zgłaszać do 29 listopada 2019 roku u P. Justyny Pulnar.
Zachęcam do udziału i spróbowania swoich sił.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk