Co roku, na przełomie  listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet - Góra Grosza.

Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne.

Od 25 listopada 2019r. także i Nasza Szkoła dołączyła do akcji, która zakończy się 02 stycznia 2020r.

Skarbonki - Słoiki znajdziecie w bibliotece, sklepiku czy sekretariacie szkoły.

Każdy z Was będzie mógł wrzucić swój grosz podczas wizyty wolontariuszy w klasach.

Dziękujemy!