Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

Rusza zbiórka dla chorych dzieci przebywających w krośnieńskim szpitalu. Po raz drugi Legion 501 odwiedzi maluchy w szpitalu i podaruje im drobiazgi.

Jeśli tylko chcesz pomóc dołącz do akcji i wesprzyj nas.

Akcja trwa do 5 grudnia 2019r. Każdy kto chce podarować może zgłaszać się do Pana Tomasza Celeja oraz opiekunów Samorządu Uczniowskiego - Magdaleny Wydry i Magdaleny Hołowickiej Szubra.

Co możesz podarować: maskotki, kredki, książeczki, malowanki, klocki, samochodziki, lalki, flamastry a także słodycze.

Za pomoc serdecznie dziękujemy!