Współpraca:Szukaj

Przygotuj oryginalną kartkę (np. urodzinową, świąteczną, z okazji walentynek, Halloween) z życzeniami z języku obcym (jednym lub więcej). Podpisz ją (imię i nazwisko, klasa) i przekaż nauczycielowi. Wszyscy uczestnicy otrzymają punkty za udział w konkursie oraz ocenę z języka obcego. Czekają nagrody! Termin składania prac: 29 listopada 2019 (piątek).
Zapraszają organizatorzy: nauczyciele języków obcych w "Szczepaniku".
facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk