Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Wraz z nastaniem jesieni rozpoczęła się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. Nasza szkoła jak co roku bierze w niej aktywny udział. W piątek 04.10.19 r. przy sprzyjającej pogodzie wyruszyliśmy w teren. Zaczęliśmy sprzątanie od własnego podwórka. Uczniowie klas drugich liceum wyplewili przyszkolne skalniaki , przygotowując je do zimy. Przycięli byliny oraz gałęzie karłowatej brzozy, klonu i wiśni. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie w tę akcję.

Tegoroczna akcja przebiega pod hasłem ,, Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy ”. Do tego zachęcamy całą Społeczność Uczniowską. Inicjujmy sprzątanie tam, gdzie należy posprzątać. Zachęcamy do promowania nieśmiecenia, ograniczenia lub rezygnacji z jednorazowych opakowań. Podejmujcie działania, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy się stawać coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami aby ochronić środowisko przed degradacją.

Tego Wam życzą opiekunki akcji na terenie szkoły:

Agata Niepokój i Kinga Juszczęć – Konopka

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk