Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W dniu 23.10.2019r uczniowie klas 1gThot i 1 Thot wraz z opiekunami p. A. Topolską, p. M. Fejkiel i p. S. Szajna-Kuck uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Hotelu Nafta Krosno mieszczącego się przy ulicy Lwowskiej 21.
Wycieczka została zorganizowana w celu poszerzenia i praktycznej weryfikacji wiadomości zdobytych na lekcjach z przedmiotów obsługa konsumenta, organizacja pracy służby pięter oraz usług dodatkowych w hotelarstwie.
W Hotelu Nafta Krosno, którego wnętrza zrobiły na uczniach duże wrażenie czekały na nas ciekawe prelekcje przygotowane przez pana Adama Charzewskiego, odpowiedzialnego za działania marketingowe w obiekcie.
W przystępny ale jednocześnie wyczerpujący sposób podczas spaceru po Hotelu zostały nam zaprezentowane organizacja i zadania działów hotelowych, tj. recepcji, działu gastronomicznego, służby pięter oraz usług dodatkowych oferowanych gościom przez Hotel Nafta Krosno.
Mieliśmy okazję podziwiać ciekawą aranżację restauracji Naftaya, pooglądać salę bankietową i sale konferencyjne oraz różne typy pokoi będących w ofercie obiektu.
Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji Hotelu oraz panu Adamowi Charzewskiemu za umożliwienie odbycia wycieczki dydaktycznej oraz poświęcony czas i zaangażowanie.
Opracowała S.Szajna-Kuck

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk