W dniu 23.10.2019r uczniowie klas 1gThot i 1 Thot wraz z opiekunami p. A. Topolską, p. M. Fejkiel i p. S. Szajna-Kuck uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Hotelu Nafta Krosno mieszczącego się przy ulicy Lwowskiej 21.
Wycieczka została zorganizowana w celu poszerzenia i praktycznej weryfikacji wiadomości zdobytych na lekcjach z przedmiotów obsługa konsumenta, organizacja pracy służby pięter oraz usług dodatkowych w hotelarstwie.
W Hotelu Nafta Krosno, którego wnętrza zrobiły na uczniach duże wrażenie czekały na nas ciekawe prelekcje przygotowane przez pana Adama Charzewskiego, odpowiedzialnego za działania marketingowe w obiekcie.
W przystępny ale jednocześnie wyczerpujący sposób podczas spaceru po Hotelu zostały nam zaprezentowane organizacja i zadania działów hotelowych, tj. recepcji, działu gastronomicznego, służby pięter oraz usług dodatkowych oferowanych gościom przez Hotel Nafta Krosno.
Mieliśmy okazję podziwiać ciekawą aranżację restauracji Naftaya, pooglądać salę bankietową i sale konferencyjne oraz różne typy pokoi będących w ofercie obiektu.
Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji Hotelu oraz panu Adamowi Charzewskiemu za umożliwienie odbycia wycieczki dydaktycznej oraz poświęcony czas i zaangażowanie.
Opracowała S.Szajna-Kuck