"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą pielęgnować pamięć o św. Janie Pawle II, do udziału w XVIII Szkolnym Konkursie Papieskim. Konkurs ma formę testu. Zgłoszenia do 23.10.2019 r. przyjmują nauczyciele religii. Konkurs odbędzie się w dniu 24 października na lekcji 6, o godz. 12.20, w sali B15. Zakres tematyczny:

- życiorys św. Jana Pawła II, ze strony: www.brewiarz.pl

- homilia św. Jana Pawła II, wygłoszona w czasie Mszy św. na placu Zwycięstwa w Warszawie podczas I pielgrzymki do Ojczyzny w 1979 r., ze strony: www. nauczaniejp2.pl

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk