Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
Zobacz więcej

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W piątek 27 września uczniowie z klasy 2 LO d wraz z p. Katarzyną Ukleją wzięli udział w warsztatach artystycznych, które odbyły się w Biurze Wystaw Artystycznych. Tematem spotkania była historia Krosna widziana "przez dziurkę od klucza". Uczniowie przygotowywali własne twórcze opowiastki o Krośnie, wykorzystując do tego dawne fotografie oraz magię własnej wyobraźni i pamięci. A wszystko to zamknięte w drewnianych skrzynkach, do których zaglądnąć można  "przez dziurkę od klucza". Warsztaty odbywają się w ramach projektu "Zadomowieni w dziedzictwie". Prace naszych uczniów będzie można zobaczyć 12 października podczas spaceru po Krośnie szlakiem historii miasta, jego architektury oraz mieszkańców. Warsztaty poprowadziła Anna Woźniak, pod okiem której licealiści oddawali się twórczej pasji i zabawy jednocześnie.

 Galeria

facebook_page_plugin