Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
Zobacz więcej

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

18 września 2019 roku uczniowie fakultetów humanistycznych F 21 i F 22 z p. J. Kupczyk i p. B. Kopczyk uczestniczyli w PWSZ w  Międzynarodowej Konferencji pt. „Gustaw Herling – Grudziński – między Wschodem a Zachodem”. Z zainteresowaniem wysłuchali wykładów prof. Tadeusza Sucharskiego pt. „Czy «Inny świat» jest inny, czyli dzieło Herlinga-Grudzińskiego na tle łagrowej literatury polskiej, rosyjskiej i ukraińskiej” oraz dr Izabeli Sariusz-Skąpskiej pt. „Pamięć zakłamana, pamięć odzyskana, pamięć zbanalizowana – na przykładzie doświadczenia Zbrodni Katyńskiej”. Zdobyli cenne wiadomości o literaturze i polskiej historii. Na zakończenie wzięli udział w dyskusji.

                     

facebook_page_plugin