Ogólnopolski Konkurs Programistyczny Hack Heroes dla uczniów szkół średnich to wspólna inicjatywa Fundacji Media 3.0 i SAP SE, realizowana od 2016 i wpisująca się w coroczne obchody Europejskiego Tygodnia Kodowania (http://codeweek.eu/). To jedyny tego typu konkurs w obszarze programowania skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którego celem jest promocja nauki programowania oraz rozwój talentów programistycznych wśród osób młodych. Inicjatywa odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

Zgłoszenia do konkursu przyjmują nauczyciele informatyki do 5.10.2019 r.

Szczegóły TUTAJ