Klasy II LO ab i II LO c w Warszawie

W dniach 26 – 27 września 2019 r. klasy II LO ab i c uczestniczyły w wycieczce do Warszawy pod opieką p. Anety Rosenbaiger, p. Elżbiety Kozielec i p. Haliny Figat.
W pierwszym dniu uczniowie mieli okazję spacerować po pięknych ogrodach Pałacu w Wilanowie, przypomnieć sobie historię okresu II wojny światowej zwiedzając Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wieczorem zaś w galowych strojach udaliśmy się na sztukę W. Szekspira pt.„Burza” do Teatru Narodowego.
W drugim dniu mieliśmy okazję zapoznać się z funkcjonowaniem polskiej władzy ustawodawczej zwiedzając Sejm RP, po czym udaliśmy się na długi spacer po Starówce, zmierzając od Placu Zamkowego po Grób Nieznanego Żołnierza.