Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
Zobacz więcej

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Klasy II LO ab i II LO c w Warszawie

W dniach 26 – 27 września 2019 r. klasy II LO ab i c uczestniczyły w wycieczce do Warszawy pod opieką p. Anety Rosenbaiger, p. Elżbiety Kozielec i p. Haliny Figat.
W pierwszym dniu uczniowie mieli okazję spacerować po pięknych ogrodach Pałacu w Wilanowie, przypomnieć sobie historię okresu II wojny światowej zwiedzając Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wieczorem zaś w galowych strojach udaliśmy się na sztukę W. Szekspira pt.„Burza” do Teatru Narodowego.
W drugim dniu mieliśmy okazję zapoznać się z funkcjonowaniem polskiej władzy ustawodawczej zwiedzając Sejm RP, po czym udaliśmy się na długi spacer po Starówce, zmierzając od Placu Zamkowego po Grób Nieznanego Żołnierza.

facebook_page_plugin