26 września 2019 r. z okazji Światowego Dnia Turystyki odbył się  turniej klas turystycznych i hotelarskich.
W turnieju wzięli udział przedstawiciele z 7 klas technikum ( I TTg, I TT, I Hotg, I Hot, II TT, II Hot, III TT). Drużyny czteroosobowe rywalizowały w konkurencjach sprawnościowo - survivalowych tj. umiejętności pozyskiwania pokarmu i wody, wzniecania ognia, udzielania pierwszej pomocy i spostrzegawczości oraz komputerowym teście wiedzy turystycznej.

Pierwsze miejsce w rywalizacji klas zajęła drużyna z klasy II Technikum obsługi Turystycznej w składzie: B. Okińczyc, S. Płaziak, M. Zajdel, K. Majewska.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Organizatorzy: A. Pelc, B. Madejska, S. Nowak