Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Uwaga!

Nasz były uczeń Paweł Jamrog pilnie potrzebuje pomocy. Potrzebna jest krew Rh-. Każdy, kto może, niech uda się do punktu krwiodawstwa w krośnieńskim szpitalu. Cel: Paweł Jamróg.