Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów, którzy interesują się fotografią, na Warsztaty Fotograficzne, Będą odbywać się one w naszej szkole. Podczas zajęć nauczymy się: podstaw fotografii, pracy z modelem, obróbki zdjęć, retuszu. Będą portrety foto - art, sportowe, reportażowe. Drugą część naszych spotkań poświęcimy na naukę i ćwiczenie umiejętności pisania reportażu oraz sprawozdania.

Zapisz się tutaj

lub zgłoś swój udział u p. Katarzyny Uklei, Wiktorii Folty (klasa 3 TT/TO)