Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
Zobacz więcej

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów, którzy interesują się fotografią, na Warsztaty Fotograficzne, Będą odbywać się one w naszej szkole. Podczas zajęć nauczymy się: podstaw fotografii, pracy z modelem, obróbki zdjęć, retuszu. Będą portrety foto - art, sportowe, reportażowe. Drugą część naszych spotkań poświęcimy na naukę i ćwiczenie umiejętności pisania reportażu oraz sprawozdania.

Zapisz się tutaj

lub zgłoś swój udział u p. Katarzyny Uklei, Wiktorii Folty (klasa 3 TT/TO)

facebook_page_plugin