Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W roku szkolnym 2018/2019 swoją działalność kontynuował Szkolny Klub Konsumenta. Klub działa we współpracy z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta oraz Stowarzyszeniem Rzeczników Konsumentów z siedzibą w Tarnowie.
Zajęcia w Klubie odbywały się w formie cotygodniowych spotkań uczniów z klasy II, III i IV Technikum Handlowego.
Na spotkaniach członków Klubu poruszane były tematy związane z edukacją konsumencką i funkcjonowaniem konsumenta w wielkim świecie zakupów.

Klubowicze brali udział w Dniu Zawodowca edukując kolegów i koleżanki z gimnazjów i szkół podstawowych z zakresu ochrony praw konsumenta. (prezentacja pptx)
Członkowie Klubu przygotowali również prezentację i ulotkę o tym, jak bezpiecznie kupować w sieci, aby przestrzec swoich kolegów i koleżanki przed nieuczciwymi praktykami sprzedawców internetowych. (prezentacja pptx)
Dwie uczennice z klasy II TH – Ewa i Paulina oraz uczennica z klasy III TH – Zuzanna wzięły udział w Konferencji o Prawach Konsumenta w Zespole Szkół Nr 3 w Stalowej Woli.
Klub nie kończy swojej działalności. Zapraszamy w nowym roku szkolnym.
Opiekun Klubu: mgr Anna Karaś

facebook_page_plugin