Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
Zobacz więcej

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W roku szkolnym 2018/2019 swoją działalność kontynuował Szkolny Klub Konsumenta. Klub działa we współpracy z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta oraz Stowarzyszeniem Rzeczników Konsumentów z siedzibą w Tarnowie.
Zajęcia w Klubie odbywały się w formie cotygodniowych spotkań uczniów z klasy II, III i IV Technikum Handlowego.
Na spotkaniach członków Klubu poruszane były tematy związane z edukacją konsumencką i funkcjonowaniem konsumenta w wielkim świecie zakupów.

Klubowicze brali udział w Dniu Zawodowca edukując kolegów i koleżanki z gimnazjów i szkół podstawowych z zakresu ochrony praw konsumenta. (prezentacja pptx)
Członkowie Klubu przygotowali również prezentację i ulotkę o tym, jak bezpiecznie kupować w sieci, aby przestrzec swoich kolegów i koleżanki przed nieuczciwymi praktykami sprzedawców internetowych. (prezentacja pptx)
Dwie uczennice z klasy II TH – Ewa i Paulina oraz uczennica z klasy III TH – Zuzanna wzięły udział w Konferencji o Prawach Konsumenta w Zespole Szkół Nr 3 w Stalowej Woli.
Klub nie kończy swojej działalności. Zapraszamy w nowym roku szkolnym.
Opiekun Klubu: mgr Anna Karaś

facebook_page_plugin