"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

Współpraca:Szukaj

Spotkanie organizacyjne dla uczniów Technikum Nr 1 im. Jana Szczepanika zakwalifikowanych na staż zawodowy realizowany w ramach projektu "Kształcenie zawodowe szansą rozwoju" odbędzie się
w dniu 28 czerwca 2019 r. godz. 10.00 w sali B1.

Obecność na spotkaniu obowiązkowa

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk